Geoblog.pl    Marpha    Podróże    Ekspedycja Nordkapp    Praca

Praca

Polska, Kraków

No cóż, jeszcze jesteśmy w pracy :( Trzeba wytrzymać do 15, chociaż nie jest łatwo.
Wszyscy naokoło przypominają mi z nutką zazdrości w głosie o urlopie;) W zasadzie przypominanie trwa od jakiegoś miesiąca… Nie dziwię się im i najbardziej współczuję tym, których zaszczyt odpoczynku urlopowego już dostąpił. Reszta ma jeszcze wszystko przed sobą więc zepnijcie pośladki i zaplanujcie coś ekscytującego na te kilka, kilkanaście dni wytchnienia od Szuflandii.

Właśnie zaczęło kropić - czyżby skandynawska pogoda zawitała nawet na południe Polski???
Dobrze, że chociaż jest upalnie. Mam nadzieję, że nie jest to mój pierwszy i ostatni dzień rozpoczynającego się urlopu w krótkich spodenkach :)

Pozdrowienia dla wspierających mnie dziewczyn - Gosi i Agnieszki, a także dla Sławki, która zgodziła się zaopiekować nie tylko mieszkaniem, moimi roślinkami ale i przede wszystkim Pieszczochem (mój Kocio przyzwyczajony jest do naszych ciągłych wyjazdów ale nie znosi być sam :)).

Gosia
Gosia - 2012-08-03 20:48
Ja również pozdrawiam i życzę udanego urlopu, szerokiej drogi - obyście szczęśliwie dotarli do celu i jak najwięcej dni w krótkich spodenkach ;)

Będziemy za Was trzymać kciuki :)

mirka66 - 2012-08-03 21:24
Witam na Geoblogu.Zycze udanego pobytu w pieknej Norwegii.

agula
agula - 2012-08-04 20:28
Miło mi dziękuję :-) Jak już się ogarniecie to czekam na zdjęcia. Buziaki, trzymamy kciuki

Marpha
Marpha - 2012-08-05 01:10
Witam Gosię na pokładzie :)

BoRa
BoRa - 2012-08-27 22:25
Ja też zaczęłam moją przygodę z Geoblogiem od opisu podróży do Norwegi. To był 2010 rok!.
życzę powodzenia, wspaniałych podróży i wytrwałości w prowadzeniu bloga.

Marpha

Izabela Marchwińska Tomasz Marchwiński