Geoblog.pl    Marpha    Podróże    Ekspedycja Nordkapp    Burza

Burza

Polska, Kraków

Niestety nad Krakowem rozpętało się prawdziwe piekło. Koło 17.00 pojawiła się burza. Pomyśleliśmy - nic to, pewnie zaraz minie i dokończymy pakownie. Tomek uwijał się jak w ukropie, nie zdążył jednak wszystkiego spakować jak nadeszła prawdziwa nawałnica. Nic nie słychać, nic nie widać tylko huk i błyskawice. Nie ma rady, musimy zaczekać w domu.

W międzyczasie doszliśmy do wniosku, że się nie zmieścimy :(

No cóż - w pierwszej kolejności zadecydowałam, że rzeczy które mieliśmy zostawić po drodze u teściów (i miedzy innymi dla nich) nie jadą - mogą poczekać ;) Tomek zdecydował, że jedna zgrzewka wody też zostaje - kupimy w Gdańsku.

Mam nadzieję, że burza zaraz przejdzie i resztę rzeczy uda się wepchną do - jak się okazało - za małego na nasze potrzeby VOLVO...

PS. Tomek w miedzy czasie przypomniał sobie o konieczności odebrania przesyłki z poczty (czynnej do 19!). No tak, przyszedł zamówiony super mocny spray na komary i wszelkiego rodzaju inne owady gryzące. Bez niego się nie ruszamy! Ja mam więc chwilkę i razem z Piszczochem korzystamy z ostatnich chwil wygód jakie daje kanapa :)

Gosia
Gosia - 2012-08-03 21:00
No to zaczyna się robić ciekawie, pewnie to nie pierwsze niespodzianki na Waszej drodze, ale przynajmniej będzie co wspominać :)

ps. pozdrowienia dla Kociaka :) pewnie będzie za Wami tęsknił :) i My też za pogaduchami przy porannej kawce :)

agula
agula - 2012-08-04 20:30
Pogaduchy przy kawce niezastąpione. Za to we wrześniu będzie o czym opowiadać, że chyba do 9 posiedzimy w kuchni ;-)

Marpha
Marpha - 2012-08-05 01:09