Geoblog.pl    Marpha    Podróże    Z bobasem po Polsce    Pakowanie
2017

Pakowanie

Polska, Kraków

Z dzieckiem pakowanie zajmuje nam nieco więcej niż 15 minut i 2 kufry. Hmmm nawet zdecydowanie więcej. Tula ratuje nam życie, ale wózek i tak trzeba zabrać... No i zabawki... OMG nigdy nie pomyślałabym ze zamiast namiotu targać bede na urlop zabawki !!! Jaki tam z resztą to urlop?! Tomek ma tacierzyński a ja macierzyński, chociaz po ostatnich 6 miesiącach łaknę odpoczynku jak nigdy wcześniej. A wiec zamiast foteli campingowych mamy fotelik dziecięcy, a zamiast kuchenki gazowej podgrzewacz i wyparzacz ha ha... Pełny bagażnik w większym niż dotychczas samochodzie... Zobaczymy jak będzie... W drogę narazie do Warszawy.

Aga
Aga - 2017-07-07 21:28
Jest inaczej i ciekawiej przez to hi hi

zula - 2017-07-07 21:38
Gratulacje!
Zwiedzajcie i cieszcie się sobą!

GosiaL
GosiaL - 2017-07-07 22:09

GosiaL
GosiaL - 2017-07-07 22:15
Już niedługo będzie smigal z Wami pod namioty

Marpha - 2017-07-07 23:14
Jest inaczej, dla nas to całkowita nowość ale raczej pomalutku bedziemy sie starali zeby on polubił nasz sposób podróżowania, a nie że my sie zmienił hi hi

Marpha - 2017-07-07 23:17
Namiot większy juz jest czekamy tylko na gotowość Roberto. Myślę, ze pełnoletność w tym zakresie osiągnie za.... rok :D i jak sie uda to smigamy w przyszłe wakacje podbnamiot. W tym roku planujemy i tak zaliczyć juz dwa campingi ale jeszcze pod stałym dachem ;)

BPE
BPE - 2017-07-12 13:32
My już ten etap mamy dawno za sobą....dziecko zmienia wszystko, ale jaka radość ze wspólnego odkrywania ...... i nagle człowieka interesują kompletnie inne rzeczy ......

Izabela Marchwińska Tomasz Marchwiński
Zasoby: 170 wpisów170 214 komentarzy214 700 zdjęć700 1 plik multimedialny1